09926262619

استفاده از روش های مختلف مانند ژیلت، کرم موبر، موم و غیره سخت و زمان بر است. به همین دلیل است که روش لیزر موهای زائد جایگاه بسیاری پیدا کرده است. لیزر دست، لیزر پا، لیزر بیکینی و سایر قسمت های بدن با چند جلسه، موهای زائد را رفع می کند. برای این منظور دستگاه های بسیاری وجود دارند. در این نوشته از وب سایت مادام لیزر ما به بررسی سیستم و دستگاه لیزر دایموند می پردازیم.

لیزر دایموند

معرفی دستگاه لیزر دایموند

یکی از جدیدترین دستگاه های موجود در بازار برای رفع و لیزر مو های زائد صورت و یا بخش های مختلف بدن، لیزر الکس دایود دایموند پلاساست. این دستگاه را می توان با سیستم ترکیبی لیزر الکساندرایت و دایود شناخت که توان و قدرت بالای آن منجر به حذف موهای زائد بدن می شود. این دستگاه توان بسیار بالایی دارد و با جزئیات ۱۲۰۰ وات و ۲۰۰۰ وات دیده می شود. با این توان می شود به راحتی گفت موهای زائد به راحتی و به طور دائم حذف می شوند‌. شما با پوستی شفاف و سالم می توانید از شر موهای اضافی و خسته کننده بدن خود راحت شوید. ویژگی های منحصر به فرد دستگاه لیزر دایموند مزایای اساسی به همراه دارد. اما این ویژگی ها عبارتند از:

توان بالا

به جرات می توان گفت که لیزر الکس دایود دیاموند پلاس، یکی از بهترین دستگاه های موجود در ایران با توان بالا برای رفع موهای زائد بدن است. در واقع در نوع خود کم نظیر می باشد. توان بالای این دستگاه نشان می دهد که اثر بسیار زیادی بر سیستم کیفی رفع موهای اضافی بدن دارد. از این رو جوابدهی بالایی برای بدن افراد خواهد داشت. به همین دلیل است که به راحتی می توان گفت لیزر دایموند موها را برای مدت طولانی یا حتی همیشه از بین می برد.

طول عمر و کیفیت لیزر بار

یکی از مهم ترین مواردی که در دستگاه لیزر دایود دایموند تاثیر دارد، طول عمر و کیفیت لیزربار است. این قطعه در واقع تولید کننده نور لیزر است. زمانی که استفاده و مصرف آن زیاد باشد در گذشت زمان شاهد ضعیف شدن آن خواهیم بود. به طور کلی و در میانگین حالت، طول عمر لیزربارها بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون شات است. این در حالی است که برای دستگاه لیزر دایموند پلاس این مقدار به ۱۰۰ میلیون شات می رسد. پس عملکرد و توان دستگاه با این شرایط بسیار بیشتر از دستگاه های معمولی می شود. نکته مهم بعد کیفیت لیزربار است. با توجه به سادگی تکنولوژی و فناوری ساخت آن، شرکت های مختلفی ارائه دهنده قطعات هستند. با توجه به تاثیری که کیفیت قطعات بر لیزر دارد، جوابدهی آن بیشتر خواهد بود. این قطعه در دستگاه لیزر دایموند پلاس ساخت کمپانی کوهرنت امریکا است که بالاترین کیفیت را در نوع خود دارد.

یکی دیگر از دستگاه های لیزر، دستگاه لیزر کیو سوئیچ Q-switch می باشد که لیزر مو های زائد در شهرک گلستان  جزو کلینیک هایی می باشد که از این دستگاه ها استفاده می کند.

لیزر دایموند

 سیستم خنک کنندگی در لیزر دایموند

همانطور که می دانید لیزر موهای زائد در بخش های مختلف بدن به عنوان مثال لیزر موهای زائد بیکینی گاهی همراه با درد و سوزش چالش برانگیز است. یکی از روش های مدیریت این مسئله استفاده از کرم های بی حس کننده قبل از انجام لیزر است. اما نکته مهم تر استفاده از دستگاه های با قابلیت خنک کنندگی می باشد.‌ دستگاه لیزر دایموند پلاس دارای این سیستم است. در واقع اگر در دستگاه از این سیستم استفاده نشود، مشکلاتی برای دستگاه و پوست فرد پدید می آید. قطعات دستگاه مانند لیزربار می تواننو دچار مشکل شوند.‌ سیستم کولینگ این دستگاه خاص دارای سه قسمت مهم است که عبارتند از:

بخش TEC

فناوری آبگرد

فن های بسیار قوی

هر کدام از این بخش ها در خنک نمودن نقش اساسی ایفا می کنند. به طور مثال قطعه اول سرمای زیادی پدید می آورد و گرمای ناشی از شات ها را از بین می برد. با فناوری آبگرد نیز گرمای جذبی به وسیله TEC بخ رادیاتور انتقال پیدا می کند و آب گرم شده خنک می شود. فن های قوی دستگاه نیز گرمای پدید آمده در داخل سیستم را به بیرون انتقال می دهند و جلوی آسیب و خرابی های محتمل را می گیرند.

 لیزر الکس دایود دایموند پلاس برای رفع موهای زائد

همان طور که اشاره کردیم این سیستم لیزر در میان دستگاه های دیگر قدرت بیشتری از خود ارائه می دهد. اما درمان با این دستگاه هم مانند سایر سیستم ها به مولفه های زیادی بستگی دارد. نوع پوست و طول درمان در این میان تاثیر بسیاری بر روند درمانی و رفع موهای زائد دارند. شاید در زمان درمان با دستگاه لیزر دایموند کمی درد احساس کنید اما به خاطر وجود سیستم کولینگ سختی و چالشی نخواهید داشت. ویژگی های این دستگاه به گونه ای است که استفاده از آن را برای پوست های مختلف هم ممکن می کند.

لیزر رادو پلاس چیست؟ بیشتربخوانید

لیزر دایموند

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت مادام لیزر ما به بررسی ویژگی ها و جزئیات مربوط به لیزر دایود دایموند پرداختیم. فرایند لیزر موهای زائد با دستگاه ها و سیستم های مختلفی اتفاق می افتد که هر کدام از آنها ویژگی ها و کاربرد های خاص خود را دارند. در این میان سیستم های به کار رفته در لیزر دایموند آن را به دستگاهی پیشرفته و با کارایی بالا در رفع موهای زائد تبدیل کرده است. برای دریافت خدمات لیزر موهای زائد در شهرک راه آهن از وب سایت ما دیدن کنید.

منبع:

Diamond laser

سوالات مهم:

لیزر الکس دایود دایموند از بهترین انواع لیزر موهای زائد است.

بله در مرکز لیزر موهای زائد در شهرک گلستان خدمات لیزر دایود پلاس انجام میشود. جهت دریافت تخفیف ویژه با شماره های ما 19 26 26 26 099 تماس بگیرید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای