09926262619

صحبت کردن در ارتباط با کاهش وزن همیشه آسان تر از انجام کارهایی است که منجر به لاغری می شود. نکته مهم تر این است که هیچ جادو و قرصی برای کاهش وزن وجود ندارد. شما باید برای کاهش وزن خود جهت کالری سوزی اقدام کنید. در حقیقت باید کالری سوزانده شده شما بیشتر از کالری دریافتی تان باشد. برای این منظور نیاز به رژیم غذایی سالم و تمرینات مختلف است. در ادامه این نوشته از وب سایت مادام لیزر ما به بررسی تکنیک ها و روش های لاغری  و تناسب اندام می پردازیم. توجه کنید  که یکی از این روش ها، لاغری با لیزر است که البته با لیزر موهای زائد بدن متفاوت می باشد.

لاغری و تناسب اندام

مصرف انرژی و کالری دریافتی در لاغری و تناسب اندام

همه انرژی مصرفی روزانه شما، تعداد کل کالری هایی است که برای انرژی خود سوزانده اید. به جهت کم کردن وزن، میزان کالری روزانه ای که می سوزانید باید بیشتر از مقدار کالری دریافتی شما باشد. ورزش در این زمینه اثر بسیار زیادی دارد. زمانی که شما همین مقدار را در زمان ورزش بیشتر مصرف می کنید، کسری انرژی پایدار ایجاد می شود. اگر شما تمرینات ورزشی را به صورت منظم انجام دهید، سرعت متابولیسم شما زیاد می شود. از این رو می توانید برای سوزاندن موثرتر کالری های بدن خود اقدام کنید. با کاهش بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کالری در هر روز، می توانید بین نیم یا یک کیلوگرم در هفته وزن کم کنید. پس اگر مثلا کالری دریافتی شما در روز ۱۰۰۰ است باید روزانه بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کالری کم کنید.

بیشتربخوانید: انواع دستگاه لیزر موهای زائد کدامند؟

 

لاغری و تناسب اندام با غذای مناسب

انتخاب های غذایی تاثیر بسیار زیادی بر تناسب اندام شما دارند. رژیم غذایی بسیار مهم است. بهتر است دستورالعمل های یک بشقاب سالم را داشته باشید. برای این کار بهتر است یک چهارم بشقاب خود را با غلات، یک چهارم را با پروتئین پر کنید و از سیزیجات هم در این مسیر استفاده کنید. در ط.ل روز باید میوه مناسب نیز خورده شود. حتی اگر مدیریت وزن هدف شما نباشد، رژیم غذایی متعادل و فعالیت بدنی منظم فواید زیادی برای سلامتی دارد.

فواید ورزش برای کاهش وزن

لاغری و تناسب اندام با ورزش مزایای بسیار زیادی دارد. نکته ای که باید قبل از شروع فواید ورزش بیان کنیم این است که ترکیب ورزش با رژیم غذایی مناسب، روش سالم تری برای کاهش وزن نسبت به ٰرژیم غذایی تنها است. ورزش می تواند به پیشگیری عوارض بسیاری از بیماری ها کمک زیاد کند  و حتی روند بیماری را کند کند. در عین حال می تواند منجر به کاهش فشار خون و کلسترول شود و از حمله قبلی هم جلوگیری کند. علاوه بر این، اگر ورزش کنید، خطر ابتلا به انواع خاصی از سرطان ها مانند سرطان روده بزرگ و سینه را کاهش می دهید. از نظر روانی هم ورزش به کاهش اضطراب و افسردگی کمک زیادی می کند.

بیشتر بخوانید: خدمات ماساژ در شهرک راه آهن (شهرک گلستان)

لیزر و لاغری

تاثیر تمرینات هوازی در لاغری

ورزش برای کاهش وزن و حفظ و تثبیت آن نیز بسیار مفید است. می تواند منجر به افزایش متابولیسم بدن شود و میزان کالری سوزی روزانه را افزایش دهد. نوع ورزشی که برای کاهش وزن انتخاب می‌کنید، اهمیتی ندارد. تنها باید بتوانید آن را به روتین اصلی خود تبدیل کنید. در این صورت می توانید از مزایای لاغری و تناسب اندام استفاده کنید. به طور مثال تمرینات هوازی در ورزش کردن منجر به افزایش ضربان قلب و پمپاژ خون برای شما می شود. تمرین با وزنه در کنار از بین بردن چربی های اضافی به عضله سازی هم کمک زیادی می کند. ورزش هایی مانند یوگا نیز به آرامش روانی افراد کمک می کنند.

نکته مهم تر این که برای لاغری و تناسب اندام برخی عادات کوچک هم تاثیر دارند. به طور مثال پیاده روی یا دوچرخه سواری تا محل کار می تواند تاثیر بسیاری بر سلامت شما داشته باشد.

آیا جوانسازی پوست با لیزر امکان پذیر است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

لیزر و لاغری

جدیدترین ابزاری که برای کاهش وزن ارائه شده است که وعده کاهش چربی ها را می دهد لیزر ZERONA  است. که البته باید بدانید تکنیک و روش کار آن با لیزر موهای زائد بسیار متفاوت می باشد. این دستگاه برای لاغری و تناسب اندام تکنیک های خاص خود را دارد و  سلول های چربی را مایع می کند. این روش لیزر نام دیگری هم دارد و آن را با لیزر  سرد یا لیزر درمانی سطح پایین هم می شناسند. با این توصیف دستگاه لیزر از سطوح کم نور برای تحریک کردن سلول های چربی استفاده می کند. نکته مهمی که استفاده از این روش برای لاغری و تناسب اندام دارد این است که بافت بدن شما را گرم نمی کند. پس در طول انجام درمان چیزی احساس نمی کند.

یکی از مهم ترین نکات این است که زمانی که سلول های چربی از بین می روند، محتوای حذف شده به صورت مواد زائد از بدن آزاد می شود و این مسئله منجر به از دست دادن چربی می شود. هر جلسه درمانی با توجه به شرایط و محلی که قصد دارید برای لاغری اقدام کنید زمان خاصی می برد.

لیزر و لاغری

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت مادام لیزر ما به بررسی تکنیک ها و روش های مخصوص لاغری و تناسب اندام پرداختیم. در این راه روش های بسیار وحود دارد. یکی از جدیدترین روش ها برای لاغری استفاده از لیزر است. با آن می توان برای آب کردن چربی های اضافی بدن اقدام کرد. این مواد زائد و اضافی از بدن شما خارج می شوند. از این رو اضافه وزنی که دارید روز به روز کمتر می شود. اما برای استفاده از این روش بهتر است که با پزشک معتمد مشورت نمایید همچنین می توانید برای دریافت خدمات لیزر موهای زائد در شهرک راه آهن با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

منبع:

Non-surgical fat reduction with laser