09926262619

پوست ما برای حفظ سلامت خود و این که سالم و شاد بماند، نیاز به تغذیه اساسی و مراقبت های مهم دارد. اما برخی درمان های موجود برای افرادی که پوست حساسی دارند می تواند مشکلاتی را پدید آورد. فیشیال و میکرودرم از جمله روش هایی هستند که به سلامت پوست شما کمک زیادی می کنند. اما در این نوشته از مادام لیزر ما به بررسی یکی دیگر از تکنیک های مراقبتی پوست می پردازیم که به نام هیدرودرم معروف است. در کنار روش های مراقبتی پوستی اگر می خواهید از لیزر موهای زائد اطلاع داشته باشید می توانید با متخصصان ما در مادام لیزر در ارتباط باشید.

هیدرودرم

منظور از هیدرودرم چیست؟

یکی از سیستم های پیشرفته برای پاکسازی پوست منافذ پوستی و آبرسانی مجدد  به پوست هیدرودرم است. این روش همچنین می تواند به خوبی، کومدون های باز و بسته پوست آکنه را از بین ببرد. این فناوری انقلابی می تواند با تامین همزمان مواد مغذی و رطوبت پوست، به راحتی و سادگی، لایه برداری صحیحی از پوست شما داشته باشد تا بتواند تحریک هایی که منجر به بروز مشکل می شوند را از بین ببرد. هیدرودرم یکی از بهترین انتخاب ها و روش های درمانی پوستی برای افرادی است که لکه های تیره ناشی از نور خورشید، هایپرپیگمانتاسیون، حساسیت پوستی، پیری، نازک و خشک شدن پوست و سایر مشکلات را دارند. این روش می تواند درمان فوری برای پوست شما به همراه داشته باشد.

در واقع نکته مهم این است که هیدرودرم یکی از بهترین سیستم ها برای پاک کنندگی پیشرفته و پاکسازی و باز کردن کامل منافذ پوست است. در مراحل درمانی که با این روش صورت می گیرد، رتینول یک درصد یا ماسک پر اکسید هیدروژن در کنار یک ماسک گیاهی ترکیب می شود تا پاکسازی واقعی را برای شما به همراه داشته باشد. این روش درمان پوستی در کنار بهبود ظاهر پوست شما می تواند سلامت آن را هم تا مقدار زیادی بازیابی نماید.

فواید این روش درمانی چیست؟

پس از این که در ارتباط با هیدرودرم اطلاعات اولیه کسب کرپیم. باید بدانیم که چه فوایدی برای ما به همراه دارد. اصلی ترین این فواید عبارتند از:

این فواید نشان می دهد که روش درمانی مناسبی را برای پوست خود می توانیم انتخاب کنیم.

روش درمانی هیدرودرم چگونه است؟

ابزار مخصوصی که در این روش درمانی مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند به آرامی برای لایه برداری پوست به شما کمک کند. در عین حال جوش های سرسیاه را از بین می برد و ناخالصی های پوستی را پاک می کند. نکته دیگر در این روش درمانی استفاده از مایعات حرفه ای و متناسب با پوست شما جهت درمان است. عموما از روشن کننده های مخصوص پوست، اسید های گلیکولیک، سالیلسیلیک ملایم برای حذف پوست های مرده، اسید هیالورونیک و غیره برای آبرسانی، ضد پیری و رفع لکه ها در این رو استفاده می شود.

معمولا پس از درمان اولیه با هیدرودرم، متخص پوست، یک کنسانتره سرم سفارشی را به وسیله اکسیژن خالص برای شما تزریق می کند. این کار باعث می شود سرم به عمق پوست شما هدایت شود. گاهی اوقات در طول انجام این روش درمانی پوست شما قرمز می شود. از این رو با تزریق اکسیژن به وسیله یک ابزار سرما درمانی و ترکیب آرامبخش کرم های آلوئه ورا می توان به رفع این عارضه کمک بسیاری کرد.

آیا جوانسازی پوست با لیزر امکان پذیر است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید…!

چگونه می توان از این روش درمانی بهترین نتایج را دریافت کرد؟

بسیاری از افراد تنها پس از یک بار مراجعه برای درمان با هیدرودرم ظرافت قابل مشاهده ای در پوست خود می بیننند و رنگ پوستی یکنواخت و همراه با درخشندگی را ملاحضه می کنند. اگر واقعا می خواهید لکه های پوستی خود را از بین ببرید و بهترین نتیجه را از درمان دریافت کنید، بهتر است شش ماه درمان خود را ادامه دهید. البته در این زمینه بهترین کار مشاوره با متخصصان مادام لیزر و مشاوره از آن ها است.

هیدرودرم

آیا هیدرودرم پوست صورت برای من مناسب است؟

این روش درمانی برای هر نوع پوست، جنسیت و سنی ایده آل است. اما برای افرادی که مشکلات زیر در آن ها دیده می شود فایده بیشتری خواهد داشت:

دقت کنید که در برخی موارد شما نمی توانید از روش درمانی هیدرودرم استفاده کنید. از این میان می توان به پوست های آفتاب سوخته، روزاسه حساس و دردناک، پوست دارای زخم های باز، بیماری های خودایمنی و غیره اشاره کرد. توجه کنید که در این زمینه بهترین کار مشورت با پزشک متخصص زیبایی است.

مراحل مختلف درمان

هیدرودرم برای پوست صورت، دارای دو مرحله اصلی است. این مراحل عبارتند از:

تفاوت بین هیدرودرم و میکرودرم چیست؟

هیدرودرم عموما جایگزین ملایم تری برای روش میکرودرم است. به جای استفاده از یک ابزار الماسی برای لایه برداری و صاف کردن پوست، این روش منافذ را با ابزار مخصوص به خود پاک می کند و در عین حال مواد مغذی را وارد پوست شما می کند. ازاین رو به راحتی می توان گفت که پوست آبرسانی و بازسازی می شود.

هیدرودرم

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت مادام لیزر ما به بررسی هیدرودرم پوستی پرداختیم. در کلینیک لیزر موهای زائد در چیتگر شما می توانید طیف کاملی از درمان های مختلف مانند لیزر دست، لیزر پا، لیزر بیکینی، میکرودرم، فیشیال، ماساژ و غیره را دریافت کنید. برای دریافت درمان مورد نیاز خود می توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید و از مشاوره آن ها بهره مند شوید.

منبع:

What’s the difference between hydro-derm abrasion and microdermabrasion?