09926262619

لیزر موهای زائد واژن همانند لیزر پا یا لیزر صورت یکی از انواع روش های درمانی است که زنان از آن استقبال کردند. خطرات حذف موهای زائد واژن از طریق تکنیک لیزر بسیار اندک است. تمامی درمان ها در این زمینه توسط متخصصین پوست با دانش و تجربه فراوان انجام می شود. علاوه بر این، ما به طور انحصاری با پیشرفته ترین تجهیزات رفع موهای زائد که به طور گسترده آزمایش و بازرسی شدند کار می کنیم. در طول انجام این فرآیند مصرف، تجزیه و تحلیل پوست و مو برای تنظیم صحیح لیزر بر روی بدن شما انجام می شود. موضوع امروز ما در وبسایت مادام لیزر در ارتباط با لیزر موهای زائد واژن است.

لیزر موهای زائد واژن

شکایات و تحریکات در لیزر موهای زائد واژن

به صورت کلی هیچ خطر شدیدی برای لیزر موهای زائد واژن وجود ندارد. اما گاهی اوقات کارشناسان به شکایات یا تحریکات احتمالی که ممکن است هنگام حذف یا لیزر موهای زائد بیکینی با لیزر تجربه کنید، اشاره می کنند:

تغییر رنگ رنگدانه ممکن است در طول فرآیند درمان رخ دهد. این لکه ها معمولاً خود به خود ناپدید می شوند، گاهی اوقات ممکن است کمی طول بکشد. با محافظت از ناحیه در برابر نور خورشید می توان از این امر جلوگیری کرد.

استفاده از داروها و حساسیت به دستگاه لیزر موهای زائد واژن

استفاده از برخی داروها می تواند حساسیت پوست به نور لیزر را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین مهم است که این موضوع را به ما گزارش دهید، حتی اگر فقط به طور موقت از داروها استفاده می کنید.

از بین بردن موهای زائد واژن از طریق لیزر تاثیری بر باروری ندارد. عوارض جانبی مانند وزیکول و غیره در این نسل از دستگاه های لیزر بسیار نادر است.

آیا علائم، سوزش و یا تغییراتی در پوست خود مشاهده می کنید؟ لیزر موهای زائد برای بخش های خصوصی مرد و زن موثر و ایمن است. این مقاله به بررسی لیزر موهای زائد بیکینی می پردازد. علاوه بر این، نگرانی های ایمنی و نحوه آماده سازی و انجام این روش را مورد بحث قرار خواهیم داد.

لیزر موهای زائد واژن

کارایی لیزر موهای زائد واژن

اگر می‌خواهید موهای زائد را از بین ببرید، آزمایش لیزر موهای زائد فرآیندی است که باید در نظر بگیرید. بسیاری از افراد این روش را در قسمت های مختلف بدن خود امتحان می کنند. معمولاً آن را در ناحیه بیکینی، زیر بغل و حتی در پشت امتحان می کنند. باید بدانید که این روش دائمی نیست. اما نتایج بهتری نسبت به اصلاح یا اپیلاسیون خواهید داشت. علاوه بر این، یکی از ساده ترین روش های حذف موهای زائد است.

👈بیشتر بخوانید: تاثیر لیزر بر سفید کردن واژن

تعداد جلسات این روش درمانی چگونه است؟

معمولا تعداد منظم درمان هایی که یک فرد به آن در این روش لیزر درمانی نیاز دارد تا حدود شش جلسه است. برخی از عوارض جانبی آن شامل زخم، سوختگی و حتی تغییر رنگ پوست است. حتی اگر این عوارض جانبی وجود دارد، نباید نگران باشید زیرا احتمال کمی برای داشتن چنین مشکلاتی وجود دارد.

لیزر موهای زائد واژن چگونه کار می کند؟

این روش نسبتا استاندارد است و به شما کمک می کند موهای زائد را از بین ببرید. دستگاه لیزر موهای زائد مانند دستگاه Bareskin یک نور IPL ساطع می کند. این نور توسط رنگدانه های ملانین موجود در فولیکول های مو در زیر پوست جذب می شود. نور فولیکول مو را گرم می کند و کیسه های مو را از بین می برد. در نتیجه رشد فولیکول مو متوقف می شود و می ریزد. حداقل هفته ای یکبار از این دستگاه استفاده کنید تا به درستی این روش برای شما کار کند. اگر به درستی استفاده شود، در عرض چند هفته شاهد نتایج خواهید بود.

آیا می توانیم از این درمان حذف مو استفاده کنم؟

وقتی صحبت از لیزر موهای زائد واژن می شود، باید بدانید که همه افراد نمی توانند از این روش حذف موهای زائد استفاده کنند. لیزر موهای زائد یک عمل زیبایی محسوب می شود. لیزر موهای زائد از دهه 1970 وجود داشته است و عملی بوده و عوارض جانبی کمی دارد. بسیاری از افراد به دلیل عدم علاقه به اصلاح، تصمیم به انتخاب روش لیزر موهای زائد می گیرند و احساس می کنند این روش بهترین انتخاب برای آنهاست.

استقبال بیشتر زنان از روش لیزر موهای زائد

زنان معمولاً روش حذف موهای زائد را امتحان می کنند زیرا با مشکلاتی مانند هیرسوتیسم مواجه هستند. هیرسوتیسم زمانی اتفاق می‌افتد که موهای آن‌ها در قسمت‌هایی که مردان معمولاً مو دارند رشد کنند. یکی دیگر از مشکلات رایج زنان هیپرتریکوزیس است. این مشکل باعث رشد موهای زائد در هر نقطه از بدن می شود. به همین دلایل، لیزر به روش ترجیحی حذف موهای زائد در بین زنان تبدیل شده است.

لیزر موهای زائد واژن و رشد مو به علت مصرف برخی داروها در زنان

معمولا این شرایط به دلیل مصرف دارو است. به عنوان مثال، قرص های ضد بارداری و استروئیدها دلیلی هستند که افراد از رشد بیش از حد مو رنج می برند. عدم تعادل هورمونی یکی دیگر از دلایل رشد بیش از حد مو است. افرادی که سطح آندروژن یا تستوسترون بالایی دارند ممکن است مشکلاتی در مورد موهای خود ایجاد کنند. اختلالات ذاتی نیز می تواند مشکل ساز باشد. به عنوان مثال، اگر والدین شما به طور طبیعی افراد مودار بودند، ممکن است موهای زائد نیز در بدن شما رشد کند.

لیزر موهای زائد واژن

سفید کردن واژن با لیزر موهای زائد واژن

روش های مختلفی برای این عمل وجود دارد و بسیاری از زنان را درگیر می‌کند. زنان انواع مختلفی از داروهای خانگی، داروها و جراحی ها را برای سفیدی واژن خود امتحان می کنند. بعضی از این افراد ممکن است به نتیجه ای که می خواهند نرسند. استفاده از این مواد و اقلام در واژن نیز ممکن است به دلیل حساسیت این ناحیه عوارض جبرانی و یا حتی غیرقابل جبرانی ایجاد کند. به همین دلیل است که متخصصان زنان و زیبایی تصمیم گرفتند از لیزر برای سفید کردن واژن زنان استفاده کنند.

لیزر موهای زائد واژن چگونه از عفونت های ناحیه تناسلی جلوگیری می‌کند؟

برای سفید کردن واژن با لیزر، انرژی فوتون هایی که لیزر برای تبخیر لایه های تیره پوست ارسال می کند بدون خراشیدگی و آسیب به ساختار پوست انجام می شود. در این فرآیند سفیدی با لیزر بر روی واژن، سفید کردن پوست و اطراف واژن انجام می شود. تنها دلیل این تغییر، افزایش تولید کلاژن در پوست است. این فرآیند حدوداً 5 روز طول می کشد. پس از سفید شدن واژن با لیزر، پزشک متخصص کرم هایی را برای بهبود این تیرگی تجویز می کند. این کرم ها باید به مدت 15 روز استفاده شوند.

سخن آخر

این کرم ها را می توان به راحتی و در حالت استراحت و خواب به مدت 30 دقیقه استفاده کرد. برای سفید شدن لوب های داخلی واژن حدود 15-20 دقیقه و برای لوب های خارجی 45-50 دقیقه باید کرم ها را روی پوست قرار داد. این برنامه ممکن است یک ماه ادامه یابد. همچنین برای دریافت خدمات لیزر موهای زائد در شهرک گلستان کلیک کنید

🎇منبع:

?What is vaginal laser hair removal

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای