09926262619

لیزر موهای زائد زیر بغل

آیا از اصلاح یا اپیلاسیون منظم موهای زیر بغل خود خسته شده اید؟ چه برنامه مراقبت از پوست شما شامل اصلاح هر روز یا اپیلاسیون هر چند هفته یکبار باشد، از بین بردن موهای زائد زیر بغل می تواند سخت و خسته کننده باشد. اگر شما نیز از تحریک مداوم پوست، موهای رشد کرده، برآمدگی ها، قرمزی یا سوختگی با تیغ خسته شده اید، وقت آن است که لیزر موهای زائد زیر بغل را در برنامه خود داشته باشید. در این نوشته از وب سایت مادام لیزر، لیزر زیر بغل را بررسی می کنیم.

خدمات لیزر موهای زائد پا با دستگاه های پیشرفته همراه با تخفیف ویژه کلیک کنید….!

نحوه عملکرد لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیربغل یک فرآیند نسبتا ساده است و آنقدرها هم که به نظر می رسد ترسناک نیست. لیزرها با انتشار پالس های انرژی نور در عمق پوست کار می کنند، جایی که فولیکول مو از بین می رود. هنگامی که فولیکول آسیب دیده است، دیگر نمی تواند مو تولید کند. مو در سه مرحله رشد می کند – مرحله رشد فعال، مرحله انتقال و مرحله استراحت. لیزر موهای زائد فقط فولیکول هایی را هدف قرار می دهد که در مرحله رشد هستند. هنگامی که مو در مرحله گذار یا استراحت است، لیزر نمی تواند به ریشه برسد و به فولیکول آسیب برساند.

آیا لیزر موهای زائد زیر بغل دائمی است؟

معمولا برای افراد بین ۶ تا ۸ جلسه درمانی جهت لیزر موی زیر بغل توصیه می شود. در صورت نیاز جلسات تکمیلی تجویز می شود. شما باید بدانید که جلسات درمانی طی یک سری هفته برگزار می شود تا اطمینان حاصل شود که درمان های لیزر موهای زائد موثر بوده و فاز رشد فعلی را هدف قرار می دهند. لیزر موهای زائد تنها زمانی موثر است که مو در مرحله رشد باشد، بنابراین چندین جلسه درمانی لازم است.

 لیزر موهای زائد زیر بغل

مزایای درمان با لیزر

انتخاب لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل مزایا و فواید زیادی دارد. این مزایا عبارتند از:

پوست نرم‌تر زیر بغل

با لیزر موهای زائد زیربغل می‌توانید پس از چند جلسه به راحتی نرمی پوست زیر بغل خود را احساس کنید. این نه تنها برای شما راحت تر و خوشایندتر است، بلکه سایه تیره زیر بازو را نیز از بین می برد و به بهبود اعتماد به نفس و عزت نفس کمک می کند.

کاهش موهای زائد از طریق لیزر زیر بغل

موهای رشد کرده زیر بازو می توانند تحریک کننده و ناراحت کننده باشند. اینها زمانی اتفاق می‌افتند که موهای فرفری زیر پوست گیر می‌کنند و باعث تورم و برآمدگی‌هایی می‌شوند که حتی می‌تواند دردناک باشد. هنگام اصلاح یا اپیلاسیون، اینها نیز به راحتی می توانند عفونی شوند. لیزر موهای زائد زیربغل می تواند با از بین بردن سلول های مو در نواحی به شدت هدف، از جمله زیر بازو، از بروز این مشکل جلوگیری کند.

جلوگیری از راش و سوختگی با تیغ

تراشیدن و اپیلاسیون هر دو فرآیند حذف موهای زائد هستند که واقعاً می توانند تأثیرات خود را بر روی پوست، به ویژه زیر بازو، بگذارند. این به این دلیل است که هنگام اپیلاسیون یا اصلاح، لایه های بالایی پوست همراه با فولیکول مو برداشته می شود. این باعث آسیب به لایه های پوست می شود و باعث تحریک پوست می شود. با لیزر موهای زائد زیربغل، فولیکول مو به طور خاص در داخل پوست هدف قرار می‌گیرد و بدون آسیب رساندن به پوست، آن را از بین می‌برد و منجر به ایجاد پوستی صاف و بدون مو می‌شود.

دیگر نیازی به اصلاح روزانه نیست

اگر نیاز دارید که موی زیر بغل خود را روزانه یا چند بار در هفته بتراشید، با لیزر موی زیر بغل از این کار بی نیاز می شوید.

نتایج دائمی

بهتر از همه، هنگام استفاده از لیزر موهای زائد برای موهای زیر بغل می توانید به نتایج دائمی حذف موهای زائد دست پیدا کنید. این به این دلیل است که لیزر موهای زائد از نور پالس شدید (IPL) برای هدف قرار دادن سلول‌ها و فولیکول‌های مو در داخل پوست در ناحیه مورد نظر استفاده می‌کند. وقتی این کار در طی چند جلسه تکرار شود،

موها به هیچ وجه رشد نمی کنند. در دراز مدت، این می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه های مکرر فرآیندهای حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون و اصلاح کمک کند و به این معنی است که دیگر نیازی به نگرانی در مورد موهای ناخواسته زیر بغل نخواهید داشت.

نکات مهم پس از درمان لیزر زیر بغل

پس از آماده شدن کامل ناحیه درمان، لیزر زیر بغل شروع می شود. تکنسین به سرعت کار درمان را انجام می دهد تا فولیکول های مو تحت تاثیر باشند. برای موثرترین نتایج، چندین کار وجود دارد که باید بعد از لیزر موهای زائد زیر بغل انجام دهید (و از آنها اجتناب کنید.) این موارد عبارتند از:

 لیزر موهای زائد زیر بغل

  • حداقل هفت روز پس از درمان و در برخی موارد تا شش هفته از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض اشعه ماوراء بنفش خودداری کنید.
  • تا 48 ساعت لباس نخی گشاد بپوشید.
  • از استخر، جکوزی، اتاق بخار و ورزش بدنی خودداری کنید.
  • از لمس پوست خودداری کنید
  • با آب خیلی گرم یا خیلی سرد حمام نکنید.
  • ژل ترمیم کننده، حوله های سرد، کیسه های یخ یا آلوئه ورا می توانند ناراحتی ناشی از لیزر زیر بغل را کاهش دهند.
  • حداقل به مدت دو هفته از لیزر درمانی اضافی یا روش های شیمیایی خودداری کنید.
  • تجربه هر گونه عارضه جانبی، از جمله هیپو یا هایپرپیگمانتاسیون، قرمزی طولانی مدت، تورم یا تاول را با متخصصان در میان بگذارید.

عوارض لیزر موهای زائد زیر بغل چیست؟

بعد از اینکه برای اولین بار لیزر زیر بغل خود را انجام دادید، ممکن است تورم، سوزش یا قرمزی را تجربه کنید. همچنین ممکن است تاول یا جای زخم را تجربه کنید، اگرچه این عوارض کمتر رایج هستند. لیزر موهای زائد به طور کلی همچنین می تواند باعث شود پوست شما نسبت به آفتاب حساس تر شود. معمولاً افرادی را که رنگ پوست تیره‌تر دارند بیشتر تحت تأثیر قرار می‌دهد.

اگر بعد از درمان دچار قرمزی، تورم یا سوزش شدید، می‌توانید یخ را روی ناحیه آسیب‌دیده بمالید تا مقداری از حساسیت را کاهش دهید. پس از درمان، می توانید یک دوش خنک بگیرید و ناحیه زیر بغل خود را بشویید. با این حال، در روز اول باید از استفاده از صابون های با بوی شدید یا شوینده های بدن خودداری کنید. همچنین باید از استفاده از دئودورانت خودداری کنید.

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت مادام لیزر ما به بررسی لیزر موهای زائد زیر بغل پرداختیم. توجه کنید که بلافاصله پس از لیزر موهای زائد نباید اپیلاسیون، اصلاح، لایه برداری یا دوش یا حمام آب گرم بگیرید. همچنین باید تمام تلاش خود را برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض نور خورشید انجام دهید.جهت دریافت خدمات لیزر موهای زائد در شهرک راه آهن از سایت ما دیدن کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای