09926262619

آیا به جراحی های زیبایی علاقه دارید؟ اگر جوابتان به این سوال مثبت است، خبر خوبی برای شما داریم. تکنولوژی روز دنیا توانسته اس جایگزینی بسیار خاص و جذاب برای جراحی های زیبایی ارائه کند.آن هم چیزی نیست جز پلاسما جت! از این دستگاه خاص با فناوری پلاسما به منظور جوان سازی پوست، روند جوانسازی غیر جراحی برای پلک چشم، سفت کردن پوست صورت و گردن و غیره انجام می شود. البته فناوری پلاسما جت برای از بین بردن جای زخم و ضایعات پوستی دیگر هم مفید است. در ادامه این نوشته از وب سایت مادام لیزر به بررسی این روند می پردازیم.

شما برای انواع ماساژ‌ و فعالیت های درمانی دیگر مانند فیشیال یا تزریق ژل می توانید با ما در ارتباط باشید.

پلاسما چیست؟

چهار حالت اساسی برای ماده وجود دارد. سه حالت آن همان جامد، مایع و گاز معروف هستند. اما حالت دیگری هم برای آن وجود دارد که به پلاسما معروف است. این مدل از ماده بر خلاف مدل های دیگر خواص مخصوص به خود را دارد. در حقیقت باید اشاره داشت که پلاسما گازی یونیزه شده است. در آن یون ها و الکترون های بسیاری دیده می شود. ایجاد شدن آن بر مبنای جدا شدن الکترون ها از لایه الکترونی اتم های گاز یا گسیختگی مولکول ها خواهد بود.

پلاسما جت

منظور از پلاسما جت چیست؟

اگر بخواهیم پیشرفته ترین سیستم که انقلابی در صنعت و فناوری پلاسما محسوب می شود را ارائه کنیم به پلاسما جت می رسیم. این سیستم می تواند مزایای بسیار زیادی برای شما به همراه داشته باشد. از این میان می توانیم به مزایای آن جهت روشن و سفت کردن پوست، کوچک کردن منافذ، کم کردن هایپرپیگمانتاسیون و ارتقای سطوح بالای بازسازی کلاژن اشاره کنیم. فعالیتی که بر اساس پلاسما جت صورت می گیرد و به شما کمک می کند همراه با انقباض، سفت کردن الیاف پوست و تحریک فعالیت های کلاژن و فیبروپلاست است. این مسئله منجر به بازسازی پوست از داخل می شود

آیا می دانید لیزر موهای زائد پا چگونه انجام می شود؟ برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کیند….!

نکته مهم تر این که پلاسما جت هیچ دردی برای شما به همراه نخواهد داشت. انجام آن با سرعت صورت می گیرد. عوارض جانبی برای شما نخواهد داشت. ممکن است کمی پوست را صورتی کند و احساس سفتی در فرد ایجاد نماید. نتایج طولانی مدت آن برای بهبود شرایط پوست بسیار موثر است. با استفاده از آن یک جریان مداوم پلاسما ارائه می شود که می تواند در یک حرکت روی پوست فعالیت داشته باشد. در روند پلاسما جت ضربه ای به پوست شما وارد نخواهد شد.

درمان با پلاسما جت

همان طور که اشاره کردیم جت پلاسما یکی از پیشرفته ترین فناوری ها در زمینه پلاسما است که می تواند مزایای زیادی برای بهبود شرایط پوستی افراد به همراه داشته باشد. از این سیستم می توان برای سفت کردن پوست، رفع چین و چروک های پوستی، شلی پوست، پیری پوست، بهبود آسیب های پوستی، رفع التهاب، بهبود جای زخم و آکنه، پرپیگانتاسیون، ملاسما، جریان های ضعیف لنفاوی و بازسازی کلاژن ها استفاده کرد. این سیستم درمانی جدید و شگفت انگیز پوستی می تواند برای بهبود عمیق اثرات و نتایج فوری و بلند مدت بسیار کارایی داشته باشد. برای کوچک کردن منافذ پوستی هم می توان ا زآن استفاده کرد.

یکی از نکات بسیار اساسی این است که باید صبور باشید. شاید شما با یک جلسه درمان بتوانید بهبودی فوری ببینید اما باید در ارتباط با درمان و بازسازی طولانی کلاژن بدانید. بر این اساس پوست شما در مدت زمان ۶ تا ۸ هفته به بهبودی و بهتر شدن خود ادامه می دهد. درمان با پلاسما جت خاصیت استریل کنندگی دارد. به همین دلیل است که می تواند بهبود آکنه و بیماری های پوستی سخت را به دنبال داشته باشد. برای نتیجه بهتر از جلسات درمانی، بهتر است با دو بار در هفته شروع کنید و باید طول درمان تا 4 یا 8 جلسه پیش برود.

برای آشنایی و نحوه کار لیزر الکس دایود دیاموند پلاس برای از بین بردن لیزر موهای زائد کلیک کنید….!

پلاسما جت

آیا این روش درمان دارای عوارض و ضرر است؟

خبر خوب این که روش درمانی با پلاسما جت ضرری ندارد و عوارض جانبی آن هم بسیار محدود می باشد. شاید تنها در برخی موارد گرمایی احساس کنید. در ارتباط با عوارض جانبی هم باید اشاره شود که ممکن است صرفا قرمزی روی پوست خود ببینید. در کنار آن گاهی اوقات دیده شده است که  پوست شما تا حدودی سفتی خواهد داشت. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشیم برای رفع دردهای ساده ناشی از این درمان، قبل از انجام هر گونه عملی، از بی حس کننده های موضعی استفاده می شود. از این رو ناراحتی های ناشی از درمان بسیار کم هستند.

شاید در روند درمانی خود با پوسته پوسته شدن پوست هم مواجه شوید که نیازی به کار درمانی ندارند. پس از مدتی بهبود پیدا می کنند. پس از این که برای درمان خود از پلاسما جت استفاده کردید، بهتر است آرایش را کمتر به عنوان پوشش استفاده کنید. دقت کنید تا ۲۴ ساعت پس از درمان انجام هر گونه آرایش ممنوع است و منجر به مشکلاتی می شود.

چه نواحی را می توان با پلاسما جت درمان کرد؟

بیشتر نواحی پوست را می توان با استفاده از پلاسما جت تحت درمان قرار داد. می توانیم از این تکنیک درمانی برای بهبود خطور ریز و چین و چروک ها در صورت یا بدن، ناحیه بالا و پایین چشم، خطوط صورت، ناحیه ناف، دکلته و غیره استفاده کنیم. علاوه بر آن می توان از آن برای بهبود اسکار آکنه، حذف زگیل، شلی پوست و غیره هم استفاده کرد. از این رو پلاسما جت برای پوست نواحی مختلف قابلیت استفاده دارد. این روش درمانی زمان بسیار کمی را از شما می گیرد. یک ساعت برای آماده سازی، بیهوشی  و درمان زمان کافی است.

آیا جوانسازی پوست با لیزر امکان پذیر است؟ برای مطالعه بیشتر کلیک کنید…..

سفت کردن پوست با این روش درمانی

همان طور که اشاره کردیم می توان نواحی مختلف و درمان های بسیاری را با پلاسما جت انجام داد. یکی از آن ها سفت کردن پوست است. قطعه ای که مربوط به دسنگاه است روی پوست نگه داشته می شود و یونیزاسیون ایجاد می گردد. در این حالت است که واکنشی در بافت های پوست ایجاد خواهد شد. جریان انرژی پلاسما منجر به تحریک تشکیل کلاژن جدید می شوند. در عین حال فیبرهای الاستین را هم تحریک می کنند.

پلاسما جت

سخن آخر

در این نوشته از وب سایت مادام لیزر بزرگترین و مجهزترین کلینیک لیزر موهای زائد در شهرک راه آهن ما به بررسی پلاسما جت پرداختیم. این تکنیک درمانی می تواند منجر به بهبودی پوست شما شود. کاربردهای بسیاری در درمان پوست شما دارد و می تواند چین و چروک ها را نیز به خوبی از بین ببرد.

منبع:

What is Jett Plasma