09926262619

مزایای لیزر موهای زائد بدن کدام است؟

روش های بسیاری برای حذف موهای زائد وجود دارد که می تواند ما را خسته کرده یا وقت بسیاری از ما بگیرد. روش های سنتی مانند اپیلاسیون، اصلاح با تیغ ژیلت و موچین می توانند به صورت موقتی به حذف موهای زائد کمک کنند. اما راه حلی راحت تر و کارآمد تر در این زمینه ارائه شده است و آن چیزی نیست جز لیزر موهای زائد بدن. با استفاده از دستگاه های مختلف لیزر می توان برای رهایی از شر موهای زائد هر قسمت بدن اقدام کرد. در ادامه این نوشته از وب سایت مادام لیزر می خواهیم به بررسی مزایای لیزر موهای زائد بدن بپردازیم.

مزایای لیزر موهای زائد

منظور از لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد یک فرآیند ساده است، به شرطی که توسط یک تکنسین لیزر مجاز و تایید شده انجام شود. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است: یک تکنسین معتبر، نور لیزر را روی ناحیه موهای ناخواسته اعمال می کند. پالس های نور ساطع شده توسط لیزر به مو و فولیکول حمله می کند و ریشه مو را از بین می برد و از رشد مجدد آن جلوگیری می کند. موها در سه فاز مختلف رشد می کنند و برای اینکه لیزر به طور موثر ریشه را از بین ببرد، موها باید در مرحله رشد باشند.

از این رو نیاز به دوره های درمانی متفاوتی می باشد. برای این که بتوانید هر مو را در مرحله رشد آن گیر بیندازید باید جلسات مختلفی را با فواصل زمانی مشخص به طور مثال ۴ هفته ای داشته باشید. همانطور که اشاره کردیم تکنیک های مختلفی برای رفع موهای زائد وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. هر کدام می توانند گزینه های موثری برای شما باشند. اما درمان به وسیله لیز موهای زائد بدن می تواند یک روش با پاسخ در طولانی مدت باشد.

مزایای لیزر موهای زائد بدن کدام است؟

نکته مهم این که همه می دانیم لیزر موهای زائد زیر بغل و یا سایر نقاط بدن، به طور کامل ما را از شر موهای اضافی راحت نمی کند. اما منجر به کاهش بین ۵۰ تا ۹۵ درصد از موهای زائد می شود. حتی اگر موهای کمی هم رشد کنند بسیار ظریف تر از قبل هستند. با این توصیفات می خواهیم در ادامه به بررسی مزایای لیزر موهای زائد بدن بپردازیم.

مزایای لیزر موهای زائد

درمان ها طولانی نمی شود

درمان های لیزر موهای زائد بسیار سریعتر از آن چیزی است که انتظار دارید. حدود 20 دقیقه برای انجام درمان در زیر بغل یا ناحیه بیکینی و فقط حدود یک ساعت برای نواحی مانند بازوها و پاها طول می کشد. انتظار نداشته باشید هنگام انجام لیزر موهای زائد تمام روز را در مطب پزشک باشید. زمان کمتری برای این نیاز است.

در درازمدت پول پس انداز خواهید کرد

یکی دیگر از مهم ترین مزایای لیزر موهای زائد بدن این است که شما دیگر به سایر روش ها مانند اپلاسیون با موم یا استفاده از تیغ ژیلت نیازی ندارید. با انجام درمان به وسیله لیزر موهای زائد بدن دیگر خود را از خرید انواع کرم های موبر، جلسات اپیلاسیون و غیره خلاص می کنید. با توجه به این که روز به روز تخفیف ها و کاهش هزینه های لیزر موهای زائد را شاهد هستیم می توان گفت که از نظر مالی مقرون به صرفه تر است. زمان کمتری برای درمان نیاز دارید و نتیجه طولانی تر و بهتری هم می گیرید.

از بین بردن موهای زیر پوستی

لیزر موهای زائد پا و یا در قسمت های مختلف بدن می تواند موهای زیر پوستی شما را هم از بین ببرد و از رشد دوباره آن ها جلوگیری کند. یکی از بهترین روش ها و تکنیک ها برای این است که اطمینان داشته باشید دیگر موهای پییچیده در پوست را نخواهید داشت. در عین حال روش لیزر با دستگاه های مختلف برای افرادی که پوست حساسی دارند بسیار مناسب است. چرا که پس از اپیلاسیون دچار سوزش و مشکلات بدی می شوند.

صرفه جویی در زمان از مزایای لیزر موهای زائد بدن

عموما اصلاح در حمام وقت زیادی از ما می گیرد و مجبور می شویم زمان بیشتری را در حمام بگذارنیم. فقط به این فکر کنید که پس از خارج شدن از حمام با موهای باقی مانده مواجه می شویم. اما با لیزر موهای زائد بدن دیگر نیاز به این وقت های اضافی نیست. در عین حال دیگر نگران از دست دادن بخش هایی از مو های بدن که باقی مانده اند نخواهیم بود. بدون دردسر و چالش می توان پوستی تمیز و شفاف داشت.

شما نیازی به رشد مو در بین درمان ندارید

پس از این که اپیلاسیون را انجام می دهید تا جلسه بعد باید موهای خود را در بخش های مختلف اصلاح کنید. اما برای این کار باید صبر زیادی داشته باشید. اما لیزر این مشکل را برطرف کرده است و شما می توانید هر مقدار که می خواهید بین جلسات خود، اصلاح را انجام دهید.

سرعت در انجام از از مزایای لیزر موهای زائد بدن

روش لیزر موهای زائد یکی از سریع ترین روش ها برای حذف موهای زائد است. در واقع می توان گفت یکی از مزایای لیزر موهای زائد سرعت آن است که شما را تنها با چند جلسه از شر موهای اضافی تان خلاص می کند. جلسات تنها دقایقی از زمان شما را می گیرند. ناحیه درمان کوچک تر زمان بسیار کمتری را از کل بدن می گیرد.

درد کمتری نسبت به سایر روش های حذف مو دارد

انجام درمان با لیزر و دستگاه های مختلف آن نسبت به سایر روش های حذف موهای زائد درد بسیار کمتری دارد. تنها احساس کوبیدن جسمی پلاستیکی به پوست است. برخی دستگاه های لیزر نیز دارای سیستم کولینگ و خنک کنندگی هم هستند که همان اندک دردر را هم کاهش می دهد. گرچه شما می توانید قبل از کار با لیزر از کرم های بی حس کننده هم استفاده کنید.

برای آشنایی با روش هایی برای مراقبت و جوان سازی پوست کلیک کنید…..

این روش دقیق است

یکی از اصلی ترین مزایای لیزر موهای زائد بدن این است که دقت بسیار بالایی دارد. از این رو برای کسانی که تنها می خواهند بخش های خاصی از بدن را هدف قرار دهند بسیار مناسب می باشد. شما می توانید برای لیزر دست، لیزر پا، لیزر بیکینی، اطراف ابرو، لب بالایی و غیره اقدام کنید.

لیزر می تواند موها را از هر قسمتی از بدن حذف کند

یکی دیگر از مزایای لیزر موهای زائد بدن استفاده از آن در بیشتر بخش های بدن است. به جز مژه ها، لیزر موهای زائد را می توان در هر قسمتی از بدن انجام داد. این روش مخصوصا برای ناحیه پشت و بیکینی ایده آل است. جاهایی که دسترسی با تیغ سخت و واکس زدن بسیار دردناک است با این روش قابل دسترس هستند.

مزایای لیزر موهای زائد

سخن آخر

در این نوشته ما به بررسی این مطلب پرداختیم که مزایای لیزر موهای زائد بدن کدام است؟ شما با این روش و با از بین بردن موها در ریشه، هرگز نگران رشد مجدد موهای مزاحم یا حلقه شدن مجدد آن به داخل بدن و رشد نخواهید بود. برخی از روش ها، مانند اپیلاسیون و کندن، مستلزم آن است که در بین جلسات کمی رشد مجدد را تحمل کنید. با لیزر موهای زائد در شهرک گلستان می توانید همیشه از پوستی صاف و بدون مو لذت ببرید.

منبع:

Advantages of laser hair removal

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای