09926262619

لیزر موهای زائد در شهرک گلستان

لیزر موهای زائد در شهرک گلستان در مرکز لیزر مادام لیزر بعنوان مجهزترین و بهترین کلینیک لیزر و زیبایی در منطقه 22 تهران انجام می گیرد. همه ما می خواهیم پوستی صاف و بدون مو داشته باشیم. در عین حال از صرف زمان برای اپیلاسیون، اصلاح، کندن مو و سایر روش ها نیز لذت نمی بریم. پس وقت آن رسیده تا از یکی از روش های بسیار مهم در صنعت زیبایی و درمان استفاده کنیم. لیزر موهای زائد یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن موهای اضافی بدن است. در ادامه این نوشته از مادام لیزر به بررسی این مسئله می پردازیم و لیزر موهای زائد در شهرک گلستان را با جزئیات بررسی می کنیم.

لیزر در شهرک گلستان

 لیزر در شهرک گلستان

همانطور که اشاره کردیم نور پرتو لیزر با تبدیل شدن به گرما می تواند موهای زائد را از بین ببرد. این نیز به ملانین یا همان رنگدانه موجود در مو جذب می شود. زمانی که رنگدانه تیره است، آن نور یا تابش را به خود جذب می کند. پس از این مرحله، نور جذب شده را به گرما تبدیل می کند. این گرما با تاثیر بر فولیکول های مو است که از رشد مجدد موهای زائد جلوگیری می کند. یکی از نکاتی که در لیزر به آن توجه می شود رنگ پوست و مو است. زمانی که مو تیره تر و ضخیم تر باشد، رنگدانه بیشتری را در خود نگه خواهد داشت. پس طبق توضیحات ما نور بیشتری را به خود جذب می کند. به همین دلیل است که شما باید قبل از درمان با لیزر، موهای خود را اصلاح کنید.

نکته دیگر در ارتباط با رنگ پوست افراد است. در لیزر رنگ پوست هم اثر بسیاری بر رفع موهای زائد دارد. اگر رنگ پوست روشن تر باشد، درمان بهتر صورت می گیرد.

در مرکز لیزر موهای زائد مادام لیزر واقع در شهرک گلستان  با لیزر در شهرک گلستان ما به شما کمک می کنیم تا برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید. انجام لیزر با پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می شود. ما در این مرکز از لیزر های کندلا، الکساندرایت، رادوپلاس، دایود و لیزر کیوسوئیچ استفاده می کنیم. جهت اظلاع از کار هر کدام از این دستگاه ها می توانید سایر مقالات موجود در سایت را مطالعه کنید. در سطح منطقه 22 تهران، تنها مرکزی هستیم که با کمک لیزر کیوسوئیچ در شهرک گلستان به رفع و پاک کردن تتو(تاتو)، از بین بردن کک و مک، از بین بردن خالکوبی و پیلینگ کربن می پردازیم.

لیزر در شهرک گلستان

قیمت لیزر موهای زائد در شهرک گلستان

هزینه درمان با لیزر به مولفه های بسیار زیادی بستگی دارد. یکی از این مولفه ها قسمتی است که شما می خواهید درمان با لیزر را در آن انجام دهید. به طور مثال لیزر برای یک بخش از بدن به عنوان مثال لیزر موهای زائد دست بسیار ساده تر و کم هزینه تر از کل بدن است. مولفه دیگر دستگاهی است که برای لیزر استفاده می شود. اگر شما از دستگاه های پیشرفته تر استفاده کنید هزینه بیشتری را پرداخت خواهید کرد. جهت اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد در شهرک گلستان با ما در ارتباط باشید.

منظور از لیزر موهای زائد چیست؟

به طور خلاصه باید بدانید که لیزر به مفهوم استفاده از تقویت نور به وسیله انتشار تحریک شده تابش است. اما این مسئله به چه معناست؟ لیزر با حضور در دستگاه های الکترونیکی، فوتون ها را با انرژی بیشتر تقویت می کند. از برخورد فوتون با سایر فوتون ها، پرتو شدیدی از نور تک رنگ ایجاد می شود. نکته مهم این است که این پرتوهای لیزر می توانند مقدار بسیار زیادی انرژی را حمل کنند.

در واقع لیزر پرتوی نوری بسیار قوی و متمرکز است. علاوه بر زیبایی و استفاده در لیزر موهای زائد، از آن در صنایع دیگر هم استفاده می شود. اما مسئله مهمی که باید بدانید بی خطر بودن لیزر موهای زائد است که آن را برای استفاده روی پوست انسان بی ضرر می کند.

توجه داشته باشید که لیزر موهای زائد اگر توسط افراد بی تجربه صورت بگیرد می تواند خطرات بسیار زیادی به همراه داشته باشد. به طور مثال ممکن است تغییرات دائمی در رنگ پوست دیده شود و یا جای زخمی برای شما ایجاد شود.

از این رو بهترین کار این است که روند درمانی با لیزر را توسط یک فرد و پزشک انجام دهید که تبحر خاصی در این زمینه دارد. لیزر موهای زائد در شهرک گلستان با حضور افراد متخصص به شما کمک می کند تا بدون عوارض جانبی برای رفع موهای رائد دائم خود اقدام کنید.

در طول درمان لیزر چه رخ می دهد؟

قبل از انجام فرایند لیزر به عنوان مثال برای لیزر موهای زائد پا شما باید ناحیه مورد نظر خود را برای درمان تمیز کنید. این کار باید با تیغ ژیلت صورت گیرد و از سایر روش های اصلاحی مانند بند زدن استفاده نشود. پس از آن و زمانی که در کلینیک حاضر می شوید، متخصص برای شما ژل بی حس کننده استفاده می کند. این کار باعث می شود کمترین دردی در این زمینه احساس نشود. توجه داشته باشید حدودا ۳۰ تا ۶۰ دقیقه زمان می برد تا ژل عمل کند.

نکته مهم دیگر این است که تمامی افراد حاضر در اتاق لیزر در شهرک گلستان باید از عینک محافظ استفاده کنند. این کار به دلیل رفع مضرات اشعه لیزر است که می تواند به چشم آسیب بزند. بسیاری بیماران در طول درمان نیز بویی شبیه سوختگی احساس می کنند. این بو ناشی از رفع موهای زائد با سیستم تبخیری و اشعه های لیزر است. در عین حال پالس های لیزر هم می تواند احساسی مانند سوزن سوزن شدن را در زمان درمان برای فرد ایجاد کند.

لیزر در شهرک گلستان

مراحل رشد مو و تاثیر آن بر لیزر موهای زائد

لیزر زمانی بهترین نتیجه را دارد که در چرخه رشد مو و بهترین حالت آن باشد. از این رو برای این که بتوانید نحوه عملکرد لیزر در شهرک گلستان برای موهای زائد را بدانید، اطلاع از مراحل مختلف رشد مو کمک زیادی به شما می کند. سه مرحله رشد برای موها وجود دارد. طبق این مراحل همه موها به طور همزمان رشد نمی کنند. همین دلیلی است که شما پس از انجام اپیلاسیون و گذشت یک هفته متوجه رشد موهای خود می شوید. این موها، همان هایی نیستند که هفته پیش اپیلاسیون کردید بلکه موهایی از سایر فولیکول ها هستند که در مرحله رشد متفاوتی قرار دارند. با این توضیحات سه مرحله اصلی رشد مو عبارتند از:

  • آناژن: مرحله رشد فعال- در این مرحله، پیاز مو به درم متصل می شود و خون آن به وسیله پاپیلای پوستی تامین می گردد.
  • کاتاژم: مرحله گذار- فولیکول مو شروع به مردن می کند و وارد فاز کاتاژن می شود.
  • تلوژن: مرحله استراحت – در این مرحله بقایای پساز مو غیرفعال می شود و موها به راحتی می ریزند.

برای  از بین بردن فولیکول مو، نیاز به از بین رفتن پیاز فولیکول مو است. چرا که در آن خون اکسیژن مو را برای رشد تامین می کند. در عین حال سلول های بنیادی هم که مسئول بازسازی مو هستند باید از بین بروند.

لیزر موهای زائد صورت چگونه انجام می گیرد؟ بیشتربخوانید

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت مادام لیزر با توجه به انجام لیزر در شهرک گلستان جزئیات بسیاری را در ارتباط با این روش درمانی مطرح کردیم. لیزر با از بین بردن رنگدانه های مو می تواند در رفع موهای زائد بدن نقش اساسی داشته باشد.

سوالات مهم:

  • در مرکز لیزر مادام لیزر از چه دستگاه هایی جهت لیزر موهای زائد استفاده می شود؟

1-لیزر کیو سوئیچ
2- لیزر الکساندرایت
3-لیزر رادو پلاس
4-لیزر دایود

  • آدرس و شماره تلفن مرکز لیزر موهای زائد در شهرک گلستان کجاست؟

تهران، شهرک گلستان ، بلوار گلها، یاس 1،پلاک 1
021-9130636431
09926262619

 

 

منبع:

7 Proven Benefits of Laser Hair Removal

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای