09926262619

هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟ 

برای آن دسته از افراد که رویای داشتن پوستی سالم و بدون موهای زائد را در سر دارند، لیزر موهای زائد بهترین راه برای دستیابی به پاکیزگی طولانی مدت است. هزینه لیزر موهای زائد به تعداد جلسات شما برای انجام لیزر درمانی بستگی دارد. این درمان می‌تواند کاملاً بدون درد باشد و هنگامی که موهای زائد را حذف کردید، دیگر نگران صرف زمان یا هزینه برای رفع موهای زائد نخواهید بود. دیگر نیازی به اپیلاسیون دردناک یا اصلاح دردسرساز نیست. علاوه بر لیزر موهای زائد ، لیزر دست هم می تواند یک روش درمانی مناسب باشد. موضوع امروز ما در وبسایت مادام لیزر در ارتباط با هزینه لیزر موهای زائد است.

هزینه لیزر موهای زائد و نوع لیزر مورد استفاده

عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد بسته به عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد. بنابراین قبل از درخواست از کلینیک ها برای قیمت گذاری، خوب است که بدانید کلینیک ها چگونه هزینه این درمان را محاسبه می کنند.

اندازه منطقه مورد نظر در پوست برای انجام لیزر

درمان‌های لیزر موهای زائد می‌توانند بسیاری از نواحی مختلف را هدف قرار دهند، از پاها گرفته تا لب‌ها، بازوها و حتی سینه یا پشت. به طور طبیعی، نواحی بزرگ‌تر برای درمان بیشتر طول می‌کشد، زیرا فولیکول‌های موی بیشتری برای هدف‌گیری وجود خواهد داشت. بنابراین اگر قصد دارید موهای ناخواسته را از روی پاهای خود حذف کنید، می توانید انتظار داشته باشید که بیشتر از هزینه لیزر موهای زائد روی لب خود بپردازید.

هزینه لیزر موهای زائد و نوع لیزر مورد استفاده

چهار نوع لیزر اصلی می توانند موها را از بین ببرند و هر کدام رنگ پوست یا انواع مو را هدف قرار می دهد. لیزرهای پیشرفته تر از بین بردن موهای زائد نیز یک درمان بدون درد با عوارض جانبی کمتر ارائه می دهند. بنابراین قیمت جلسات حذف موهای زائد بسته به فناوری مورد استفاده برای انجام لیزر موهای زائد می تواند متفاوت باشد.

رنگ مو و پوست شما

این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما رنگ مو یا پوست شما می تواند باعث شود که به جلسات بیشتری نیاز داشته باشید. همچنین جلسات بیشتر منجر به پرداخت بیشتر هزینه لیزر موهای زائد می شود. اکثر دستگاه های لیزر موهای زائد بهترین نتایج را در افرادی با پوست روشن تر و موهای تیره تر به کار می برند. کسانی که پوست تیره یا برنزه یا موهای روشن دارند ممکن است به جلسات بیشتری برای از بین بردن موهای ناخواسته نیاز داشته باشند. برای آشنایی با روش هایی برای مراقبت و جوانسازی پوست کلیک کنید.

آیا لیزر موهای زائد ارزش هزینه کردن را دارد؟

در حالی که لیزر موهای زائد یک درمان پرهزینه است، نتایج بسیار طولانی تر از هر روش دیگر حذف موهای زائد باقی می ماند. پس از درمان، می توانید تا یک سال از پوست صافی برخوردار شوید. تا 12 ماه دیگر لازم نیست نگران روتین حذف موهای خود باشید یا وقت و هزینه خود را صرف تیغ زدن یا اپیلاسیون کنید. لیزر موهای زائد نیز می تواند پوست شما را در وضعیت بهتری نسبت به نوارهای مومی و تیغ قرار دهد. شما نباید هیچ گونه تحریک پوستی یا شد موهای زائد را تجربه کنید. همچنین با لیزرهای پیشرفته، درمان کاملاً بدون درد خواهد بود. هزینه لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد

لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، چانه، پشت، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و سایر نواحی مفید است. مزایای لیزر موهای زائد عبارتند از:

هزینه لیزر موهای زائد و دقت و درستی آن

لیزرها می توانند به طور انتخابی موهای تیره و درشت را هدف قرار دهند و در عین حال پوست اطراف را آسیب نبینند.

سرعت

هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند موهای زیادی را به طور همزمان درمان کند. لیزر می تواند ناحیه ای به اندازه یک چهارم در هر ثانیه را درمان کند. نواحی کوچک مانند لب بالایی را می توان در کمتر از یک دقیقه درمان کرد و نواحی بزرگ مانند پشت یا پاها ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.

چگونه برای لیزر موهای زائد آماده شویم؟

بعد از بحث درباره هزینه لیزر موهای زائد نوبت به آمادگی برای آن است. لیزر موهای زائد چیزی فراتر از “نابودی موهای زائد است. این یک روش پزشکی است که برای انجام آن نیاز به آموزش دارد و خطرات بالقوه ای را به همراه دارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد، باید اعتبار پزشک یا تکنسینی که این روش را انجام می دهد را به طور کامل بررسی کنید.

مراحل و پیش زمینه های قبل از انجام لیزر موهای زائد

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد را دارید، باید از شش هفته قبل از درمان، کندن، اپیلاسیون و الکترولیز را محدود کنید. دلیل آن این است که لیزر ریشه موها را هدف قرار می دهد که به طور موقت با اپیلاسیون یا کندن از بین می روند. همچنین باید شش هفته قبل و بعد از درمان از قرار گیری در معرض نور خورشید خودداری کنید. قرار گیری در معرض نور خورشید باعث می شود لیزر موهای زائد کمتر موثر باشد و باعث ایجاد عوارضی شود.

در طول انجام این کار و پرداخت هزینه لیزر موهای زائد چه انتظاری داریم؟

درست قبل از عمل، موهای شما که تحت درمان قرار می گیرند تا چند میلی متر بالاتر از سطح پوست کوتاه می شوند. معمولاً 20 تا 30 دقیقه قبل از لیزر از داروهای بی حس کننده موضعی برای کمک به گزش پالس های لیزر استفاده می شود. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ، ضخامت و محل موهای تحت درمان و همچنین پوست شما تنظیم می شود. 👈بیشتربخوانید: درمان اگزما با لیزر چگونه انجام می شود؟ هزینه لیزر موهای زائد

محافظ چشم در هنگام انجام لیزر درمانی

بسته به لیزر یا منبع نور مورد استفاده، شما و تکنسین باید از محافظ چشم مناسب استفاده کنید. همچنین لازم است از لایه های بیرونی پوست خود با ژل سرد یا دستگاه خنک کننده مخصوص محافظت کنید. این کار به نفوذ نور لیزر به پوست کمک می کند. در مرحله بعد از انجام این کار و پرداخت هزینه لیزر موهای زائد، تکنسین یک پالس نور به ناحیه درمان می‌دهد و برای چند دقیقه آن ناحیه را تماشا می‌کند. این کار باعث می شود تا مطمئن شود بهترین عملکرد در هنگام انجام این روش درمانی برای شما در نظر قرار می گیرد و واکنش‌های آسیب زا بررسی کند. سخن آخر امروز ما در این مقاله در ارتباط با هزینه لیزر موهای زائد صحبت کردیم. همانطور که گفتیم این فرآیند به عوامل مختلفی بستگی دارد و هر چه که مکان انجام لیزر دارای دستگاه ضعیف تری باشد هزینه آن هم ارزان تر است. معمولا نرخ لیزر درمانی در سال ١۴٠٢ بین ٧٠ هزار تومان تا ١۵٠ هزار تومان در بخش های مختلف بدن است. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت و دریافت خدمات لیزر مو های زائد در شهرک راه آهن کلیک کنید. 🎇منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد مادام لیزر
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای