09926262619

تاثیر لیزر بر سفید کردن واژن

لیزر موهای زائد بیکینی چیست؟ این شامل چند ناحیه مختلف است که می توانید به طور جداگانه یا یکباره درمان کنید. بنابراین، چرا لیزر موهای زائد مانند لیزر دست بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی است؟ آیا میتوان با لیزر موجب سفید کردن واژن شد؟ بر خلاف اپیلاسیون، شما با اپیلاسیون موهای زائد مواجه نخواهید شد و مجبور نیستید آن را یک ماه در میان انجام دهید. لیزر موهای زائد بیکینی در زمان، هزینه و انرژی شما صرفه جویی می کند. همچنین باعث صرفه جویی در پول شما می شود. این درمان در درازمدت ارزان‌تر از اصلاح و اپیلاسیون است. وقتی نوبت به موهای زائد بیکینی  می رسد، در آرامش خواهید بود. سفیدکردن واژن با لیزر و اثر آن موضوع امروز ما در وبسایت مادام لیزر است.

لیزر موهای زائد بیکینی در V- line

لیزر موهای زائد خط بیکینی موهای خارج از مثلث جلوی بیکینی را از بین می برد. به عبارت دیگر، این درمان موهای ناحیه تناسلی را درست خارج از V-Line با عرض یک تا دو انگشت از بین می برد. اصولاً این موهایی هستند که ممکن است روی لباس زیر شما پر شوند. این نوع لیزر به صورت استاندارد، ناحیه ای از ران را پوشش می دهد که اکثر لباس های زیر به آن برخورد می کنند. این روش پنج تا ده دقیقه طول می کشد زیرا خط بیکینی یکی از ساده ترین و سریع ترین مناطق برای درمان است و می تواند موجب سفید شدن واژن با لیزر شوند.

لیزر موهای زائد بیکینی بر اساس محل قرارگیری روی بدن

با توجه به محل قرارگیری روی بدن و ساییدگی با لباس زیر، ممکن است قبل از درمان رویش موهای جدید را تجربه کنید. ممکن است حتی بعد از آن هم متوجه برخی برآمدگی‌ها شوید، زیرا باید قبل از هر جلسه اصلاح کنید و همه موها به یکباره پاک نمی‌شوند. این اتفاق به دلیل چرخه رشد مو است. بنابراین، شما باید هر هفته ناحیه مورد نظر را لایه برداری کنید تا مطمئن شوید که موهای زائد قبل از جلسه بعدی شما درمان می شوند.

"</p

خط بیکینی یک ناحیه بسیار هورمونی است. در نتیجه، موهای ناحیه تناسلی به جلسات بیشتری برای برداشتن نیاز دارند. بسته به رنگ پوست، بافت و رنگ مو و همچنین هورمون ها، ممکن است از ۶ تا ۱۲ جلسه نیاز داشته باشید.

آیا لیزر موهای زائد یا کاهش ناحیه بیکینی بی خطر است؟

به نظر می رسد بحث های زیادی در مورد ایمنی لیزر موهای زائد بیکینی وجود دارد. اما تعداد زنانی که لیزر موهای زائد را برای از بین بردن موهای زائد ناحیه بیکینی انتخاب می کنند هر سال بیشتر می شود. به صورت کلی ایمنی این فرآیند بستگی به سیستم لیزر موهای زائد دارد که در آن استفاده می شود. برخی از افراد نیز ممکن است نسبت به دیگران عوارض جانبی ناشی از لیزر موهای زائد را تجربه کنند. برای مثال، افرادی که رنگ پوست تیره‌تری دارند، پس از درمان بیشتر دچار تغییر رنگ پوست می‌شوند. سفید شدن واژن با لیزر یک از دلالیل انتخابی زنان برای لیزر موهای زائد بیکینی است.

آیا لیزر موهای زائد بیکینی بی خطر است؟

لیزر موهای زائد به یک روش زیبایی رایج تبدیل شده است. اگرچه بیشتر برای صورت استفاده می شود، اما لیزر در نواحی دیگر بدن از جمله زیر بغل نیز انجام می شود. با نزدیک شدن به تابستان، افراد بیشتری به فکر لیزر موهای زائد زیر بغل هستند. این به نگرانی هایی در مورد ایمنی منجر شده است، زیرا پوست این ناحیه نازک و ظریف است. اما، این یک روش نسبتاً رایج است که معمولاً حتی توسط متخصصان نیز ایمن در نظر گرفته می شود. در بسیاری از کلینیک ها، مهم نیست که محل پوست مورد نظر شما چقدر بزرگ یا کوچک، ظریف یا سخت است. متخصصان اطمینان می‌دهند که همه شک‌های خود را قبل از شروع خدمات برطرف می‌کنند.

محلول های گیاهی برای لیزر موهای زائد بیکینی

محلول های گیاهی یا کرم سفید کننده واژن برای تیرگی ناحیه تناسلی معمولاً تیرگی را به طور کامل از بین نمی برند. با تکنولوژی در حال توسعه می توان رنگ ناحیه تناسلی را با روش های مختلف با پوست سازگار کرد. کاربردهایی که به فرآیند سفید کردن واژن نیز معروف است توسط متخصصین مراکز زیبایی انجام می شود. بنابراین از تأثیر منفی بر زندگی جنسی فرد جلوگیری می شود و اعتماد به نفس تجدید می شود. در این مقاله می توانید اطلاعات دقیقی در مورد لیزر موهای زائد بیکینی پیدا کنید.

چه چیزی باعث تیرگی واژن می شود؟

تیرگی واژن، که اغلب زنان با آن مواجه می شوند، می تواند به دلایل مختلف ایجاد شود. مهمترین آن‌ها تغییرات هورمونی است. تیره شدن ناحیه واژن به دلیل هورمون استروژن یکی از شایع ترین دلایل است. علاوه بر ترشح شدید هورمون استروژن، داروهای حاوی هورمون مانند قرص های ضد بارداری نیز می توانند باعث تیرگی در ناحیه تناسلی شوند.

منطقه واژن که از اثرات مضر آفتاب محافظت نمی شود، حتی اگر با لباس شنا یا بیکینی دارای پوشش باشد. همچنین ممکن است به دلیل آفتاب گرفتن طولانی مدت تیره شود. افزایش وزن، بالا رفتن سن، انتخاب اشتباه لباس زیر، عوامل ژنتیکی و برخی عفونت ها از جمله عواملی هستند که باعث تیره شدن واژن می شوند.

چرا گاهی اوقات با وجود انجام لیزر موهای زائد بیکینی ناحیه واژن تاریک می شود؟

سفید کردن واژن با لیزر همیشه هم اتفاق نمی افتد. تیره شدن اندام تناسلی تنها به دلیل عوامل بیولوژیکی اتفاق نمی افتد. عوامل خارجی نیز می توانند باعث تیرگی دستگاه تناسلی شوند. در برخی موارد این عوامل که در دمایی است که حتی ممکن است باعث سوختگی شود، احتمال سیاه شدن ناحیه خاص را افزایش می دهد. تیره شدن اندام تناسلی نیز می تواند در نتیجه استفاده از لباس های زیر غیر قابل تنفس رخ دهد. تحریک، که باعث تشکیل باکتری می شود، باعث ایجاد زخم در فولیکول های مو می شود. این می تواند منجر به تیره شدن به شکل لکه هایی در ناحیه شود.

چگونه واژن را با لیزر موهای زائد بیکینی روشن کنیم؟

استفاده از تیغ هایی مانند اپیلاسیون و اپیلاتور نیز از جمله عواملی است که باعث تیرگی می شود. این کاربردها که باعث تحریک پوست می شوند ممکن است باعث تیره شدن پوست شوند. این نوع تیرگی به خصوص در افراد با پوست تیره بیشتر دیده می شود. برای جلوگیری از تیره شدن ناحیه واژن، ممکن است از تیغ استفاده نکنید و برای سفید کردن واژن از  لیزر استفاده کنید.

تاثیر لیزر موهای زائد بیکینی و عدم انجام آن بر رنگ پوست واژن

واژن های مختلف شکل و رنگ متفاوتی دارند. رنگ پوست می تواند شرابی، صورتی یا قرمز باشد. این وضعیت ممکن است با توجه به جریان خونی که در برخی دوره‌ها اتفاق می‌افتد نیز تغییر کند. همچنین طبیعی است که در نتیجه افزایش جریان خون در هنگام برانگیختگی ارغوانی به نظر برسد. برای سفید کردن واژن با لیزر می توانید با کارشناسان ما در مرکز لیزر موهای زائد در شهرک راه آهن در ارتباط باشید.

منبع:

Laser Vaginal Bleaching: Is It Safe?

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای